کلینیک آسانا :02122915220
تناسب اندام

امروزه داشتن وزن و اندام متناسب ،دغدغه بسیاری از افراد جامعه است .چاقی که پیش زمینه بسیاری از بیماری هاست ، به علت تغذیه ناصحیح و عدم تحرک کافی ، هرروز گسترش بیشتری پیدا می کند . در کلینیک آسانا  تلاش کرده ایم تا با بهره گرفتن از متخصصین و تکنولوژی های نوین به شما کمک کنیم تا به وزن و فرم دلخواه خود برسید .

با مشاوره تغذیه با متخصصین ، می توانید نحوه تغذیه خود را بهبود ببخشید .تلاش می کنیم تا بتوانید با افزایش سطح آگاهی  و تکنیک های نوین ، بدون گرفتن رژیم های کوتاه مدت و مضر ، تغیرات پایدار و ساده در رژیم غذایی خود ایجاد کنید . در صورت نیاز متخصصین ما می توانند رژیم های علمی و استاندارد و شخصی سازی شده  بسته به شرایط شما ، برایتان تجویز کنند .

نوع و میزان ورزش در دوره کاهش وزن اهمیت بسیاری دارد . متخصص پزشکی ورزشی به شما آموزش می دهد که که چگونه ورزش کنید تا در عین رسیدن به وزن دلخواه ، بتوانید عضلات خود را نیز حفظ کنید.  تردمیل آبی و تمرین در اتاق ورزش تحت نظر مربی از سایر امکانات کلینیک های ما می باشد .

در صورت نیاز ، انجام طب سوزنی و کاشت نخ توسط پزشک متخصص به شما کمک می کند تا اشتهای شما کاهش یافته و سطح متابولیسم بدنتان افزایش یابد .

کلینیک آسانا مجهز به تکنولوژی های نوین مانند کرایولیپولیز ، کویتیشن و آراف می باشد که بهره گیری از آنها باعث می شود  تا بهتر و سریعتر به وزن و فرم دلخواه خود برسید .

رسیدن به وزن ایده آل راهی طولانی است . به صورت پیشرو کوچینگ لاغری را طراحی کرده ایم تا کوچ های ما در تمام مراحل این راه کنار شما باشند و به شما کمک کنند تا بدون ناامیدی و با انگیزه به وزن ایده آل خود برسید . آنها در ماههای بعدی در کنار شما می مانند تا این وزن را حفظ کنید . برای گرفتن وقت و مطرح کردن سوالات خود می توانید با تلفن  ۲۲۹۱۵۲۲۰ تماس بگیرید یا به شماره ۰۹۹۰۳۶۸۸۰۶۰ پیام دهید تا کارشناسان مرکز با شما تماس بگیرند

ورزش درمانی

ورزش درمانی

مشاور تغذیه

مشاور تغذیه

تکنولوژی های نوین

تکنولوژی های نوین

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری

کاشت نخ لاغری

کاشت نخ لاغری

آنالیز عضلات و چربی ها

آنالیز عضلات و چربی ها