کلینیک آسانا :02122915220
طب سوزنی با دکتر غزاله سلیمانی

طب سوزنی به علت آن که درمانی بی نیاز به دارو و  بی عارضه است، روز به روز مورد استقبال بیشتری در سراسر دنیا واقع می شود. این روش در درمان بسیاری از بیماری ها و همینطور برای زیبایی و تناسب اندام دارای اثرات شگفت آور و بی نظیری است که آن را در بین  درمانهای پزشکی متمایز می کند .

دکتر غزاله سلیمانی  متخصص پزشکی ورزشی، پس از اخذ تخصص و تدریس در دانشگاه به عنوان هیات علمی، به علت علاقه فراوان به این رشته،به چین رفته و  به مدت دو سال و نیم در دانشگاه طب چینی پکن طب سوزنی را به صورت تخصصی تحصیل نموده و موفق به اخذ مدرکMsc  طب سوزنی شده اند. ایشان هم اکنون خدمات تخصصی را برای درمان بیماری ها ، زیبایی و لاغری  ارائه می‌کنند

از طب سوزنی برای درمان بیماریهای مختلف و همینطور برای زیبایی و لاغری استفاده می شود که می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

بیماری های قابل درمان

بیماری های قابل درمان

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی زیبایی

در درمان به این روش  از سایر روش‌های طب سنتی چینی مانند کاشت نخ ( امبدینگ ) ، موکسا ،حجامت چینی ،کاپینگ (بادکش)، ماساژ تویینا نیز استفاده می شود. برای گرفتن وقت و مطرح کردن سوالات خود می توانید با تلفن های ۲۲۹۱۵۲۲۰ تماس بگیرید یا به شماره ۰۹۹۰۳۶۸۸۰۶۰ پیام دهید تا کارشناسان مرکز با شما تماس بگیرند .